Це був черговий «Четвер» (дивуюся, чому це івано-франківці не реагують, не радіють). Сходжу до славнозвісної бодеги «2К», а пан Сікорський вже на мене чекає. Чекає – то розвішує кульки червоні, ялинкові, робить це вправно: «Я ж ще й дизайнер інтер’єрів»!

Чекав, бо була «тема», що її я завдала під час останнього обіду у «2К», то згадування про неймовірну долю акторки Марії Капніст, яку Кіра Муратова добре пам’ятала і мені розповідала. На своїй лекції у Художньому Музеї Сікорський СПЕЦІАЛЬНО підготував «звіт» про Капністів, їх маєток та родинність з гетьманом Сірко.

Про Капністів пан Дмитро багато чого почав розповідати, що було ЩЕ більш цікавим! Ні, я розумію, що наближається святкування Нового року, але… ЦІКАВО! Бо Марія Капніст грала не лише відьом, але й графинь! (бо була графинею).

Відносно лекції про старовинні маєтки там було надмір усілякої інформації, а я кожного разу дивуюся: як це все у Сікорського влізає, вміщується? До того ж він встиг порадити мені фільм про французсько-бельгійські відносини, це Я доторкнулася цієї теми, потім ще й книги.

Ні, я не була виснаженою, бо борщ у «2К» був смачним і, як завжди, іншим. Вони там завжди різні за смаком. Як хазяїн відмітив, що його борщ є найкращим в Одесі… (!)

поделитесь через

Напишите комментарий