До дня пам`яті жертв голодоморів. Порівняння причин та обставин трьох великих голодів ХХ ст. 21-23, 32-33, 46-47 рр. 29 листопада матиме місце лекція Олександра Бабича про одну з найбільших трагедій українського народу і темну сторінку в історії країни - Голодомор. 

Чому в «житниці Європи» сотнями тисяч вмирали наші співгромадяни в той час як вирощене в Україні зерно в надлишку йшло на експорт? Чому в Україні, яка на весь світ славиться своїми чорноземами, мав місце канібалізм в селах? Чому голод накрив країну і хто в цьому був винен? Чому західний світ до недавніх пір так мало знав про Голодомор в одній з найбільш врожайних країн світу? Відповіді на ці та багато інших жахливих та болючих питань спробує дати історик Олександр Бабич. 

Про лектора: Олександр Бабич - історик, краєзнавець, екскурсовод, письменник, сценарист. Написав кілька історичних книг і кілька десятків телесценаріїв документальних фільмів. Водить екскурсії, читає лекції, готує в своїй школі нових екскурсоводів. Займається пошуковою роботою в одеських катакомбах. Брав участь у створенні кількох музеїв.

 

Страница мероприятия 

поделитесь через

Напишите комментарий

читайте также