В кінці 60-х в різних регіонах Німеччини виникають музичні формації, які повністю заперечують досягнення сучасного рок-н-ролу і гегемонію блюзового ладу. Музика, яку вони почали створювати, не вписувалася ні в які стилістичні рамки, вона була поза жанром.

🎵 Німці радикально заперечували все, що так чи інакше було повязане з блюзом. А так як блюз був, є і буде фундаментом всього, що можна віднести до рок-музики, їм довелося шукати коріння в музиці абсолютно іншого жанру. І, звичайно, вони його знайшли. Незабаром після цього німці поїхали завоювати Англію, де цей стиль назвали "краут-рок". «Краут» перекладається як «капуста». Це було настільки принизливо, що деякі піонери краута до сих пір не визнають цю назву. Втім, складнощі з визначенням «краута» значно ширші - цим терміном називають абсолютно різножанрові групи, між якими, здавалось би, немає нічого спільного.

Ми спробуємо розібратися у всіх цих тонкощах на лекції, присвяченій краут-року і головним представникам цієї культури: Amon Duul II, Can, Faust, Kraftwerk, Tangerine Dream, Neu, Guru Guru, Kraan 🎸

📅 Коли: 18 квітня
🕖 Час: 19:00
🎟 Вартість: 100 грн, в день лекції - 150 грн

Квитки за посиланням 👉 https://bit.ly/2YZB5QL
Та на касі Urban Music Hall за адресою Рішельєвська, 33.

поделитесь через

Напишите комментарий